بلاگ, کناف, کناف کاری

قیمت امروز کناف کاری در تهران و کرج سال ۱۴۰۲ (۱۵ خرداد)

قیمت کناف کاری

قیمت کناف کاری برای پروژه های مختلف و با استفاده از متراژ ها و جزئیات مختلف متفاوت است. برای دقیق ترین قیمت بهتر است با یک پیمانکار ساختمانی محلی تماس بگیرید و با ارائه جزئیات پروژه، قیمتی را دریافت کنید. کناف یکی از پر ظرفدارترین و رایج ترین مواد ساختمانی هست که در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی استفاده میشود. همچنین قیمت کناف به عوامل مختلفی بستگی مانند اندازه، ضخامت، نوع و کیفیت مواد تشکیل دهنده آن، هزینه نصب و دیگر عوامل بستگی دارد.

قیمت کناف کاری سقف و دکور

حداقل قیمتحداکثر
سقف فلت۲۸۰۰۰۰ تومان۵۵۰۰۰۰ تومان
سقف دورباکس ( نورمخفی و هالوژن )۲۸۰۰۰۰ تومان۵۵۰۰۰۰ تومان
اداره جات۴۴۰۰۰۰ تومان۵۵۰۰۰۰ تومان
سقف تمام دکوراتیوبسته به نوع طرحبسته به نوع طرح
دکور پشت تلویزیون (تی وی روم)بسته به نوع طرحبسته به نوع طرح
دستمزد اجرایی بدون احتساب جنسبسته به نوع طرحبسته به نوع طرح
  • سقف ساده (فلت): این نوع کناف ناهمواری‌ها و تأسیسات ساختمانی را می‌پوشاند و انواع نور مخفی در آن قابل نصب است.
  • دورباکس (نورمخفی): در سقف کناف نورمخفی لامپ‌های شلنگی داخل لبه نورمخفی باکس سقف قرار ‌‌می‌گیرند.
  • کناف سقف‌ تمام‌دکوراتیو: در این نوع کناف‌کاری طرح‌های منحنی، ساده، نور مخفی و طرح‌های دکوراتیو اطراف لوستر اجرا‌‌ می‌شوند. به طور کلی قیمت سقف تمام دکوراتیو یا با طرح ها منحنی به صورت کلی اعلام می‌شوند.

قیمت کناف به چه چیز هایی بستگی دارد؟

قیمت کناف بستگی به نوع، اندازه و طراحی آن متفاوت هست. به عنوان مثال قیمت کناف ۶۰*۶۰ بسیار ارزان تر از کناف ۹۰*۹۰ است. همچنین کناف های ساده و بدون طرح نیز ارزان تر از کناف طرح دار هستند. از طرفی دیگر هزینه ای که بابت جنس نصبی پرداخت می شود تحت تاثیر نرخ روز دلار هست که در واقعیت می بینیم نوسان های زیادی در این نوع بازار هست.

کناف کاری


مقالات پیشنهادی مناسب شما:


تاثیر نوع فرایند نصب کناف بر قیمت

فرآیند نصب کناف نیز به عنوان یکی از رکن های مهم میتواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد، نصب کناف های ساده و بدون طرح بسیار راحت تر و سریع تر از نصب کناف های طرح دار است، هم به لحاظ وقت گذاشته شده و تناسب کار کردن با سلیقه مشتری بسیار در تعیین فاکتور نهایی اثر گذار است در نتیجه قیمت نصب کناف های طرح دار بیشتر است. به طور کلی، قیمت گذاری برای هر متر مربع متغیر است و باید به صورت دقیق بر اساس نوع، طرح و اندازه آن و عوامل دیگری مانند کیفیت طول عمر، مقاومت دربرابر حرارت و رطوبت و گرامیش و سرمایش نیز محاسبه شود. در نهایت قیمت کناف تنها یکی از عواملی است که در انتخاب مواد ساختمانی مهم است. برای داشتن تخمین دقیق قیمت کناف بهتر است با ما تماس بگیرید همکاران ما بهتر راهنمایی تان کنند.

چرا باید از کناف استفاده کنیم؟

کناف، یکی از مصالح ساختمانی است که به دلیل ویژگی های منحصر به فردش در طراحی داخلی ساختمان‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی ها شامل صفحه‌ی صاف و قابل تنظیم، مقاومت در برابر حرارت و آتش، قابلیت عایق حرارتی و صوتی، قابلیت شکل‌دهی و نصب ساده و سریع می‌شوند. با استفاده از کناف، خطوط نظیف و صاف را به راحتی در داخل ساختمان ایجاد کرد و با دکوراسیون دیگر سازگاری پیدا کرد. همچنین، کناف قابلیت عایق حرارتی و صوتی دارد و با توجه به خصوصیات فیزیکی آن، در ساختمان ها به عنوان عایق استفاده می شود. این ماده، به راحتی قابل شکل ‌دهی است و می‌توان آن را به شکل‌های مختلفی درآورد. همچنین، نصب کناف به راحتی و به سرعت انجام می‌شود و نسبت به سایر روش‌های پوشش دادن سقف، هزینه‌ی کمتری دارد. به همه این دلایل، کناف یکی از محبوبترین مصالح ساختمانی برای طراحی داخلی ساختمان‌ها است.

آیا قیمت کناف در محیط های خشک و مربوط تفاوت دارد؟

بله. خوشبختانه بابت تنوع پانل در این محصول قیمت ها تفاوت اندکی دارند که وقتی اعلام میشود چندان تفاوتی برای کاربر یا حتی کنافکار پیدا نمیکند.

قیمت کناف در سال ۱۴۰۲ چگونه خواهد بود؟

شما وقتی قیمتی را دریافت می کنید بر چند اساس محاسبه میشود – اول نوع جنس به کار گرفته شده که کیفیتش معیار هست که در بحث ایمنی و استاندارد حرف اول را میزند و سپس نوسان قیمت موجود – دوم دستمزد خود کنافکار معیار میشود

به عنوان مهندس، پیمانکار ساختمان کدام سقف کاذب را انتخاب کنیم که به صرفه باشد؟

سقف های کاذب متنوعی در بازار موجود هستند و بستگی به محیطی که دارید تعیین میشوند – در حال حاضر در بازار سقف کاذب، کناف پرچم دار این بخش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *