دریم هاوس / بلاگ , سقف کناف , کناف / کناف دور لوستر

کناف دور لوستر

حتماً شما هم از آن دست آدم هایی هستید که به تک تک جزئیات خانه تان اهمیت می‌دهید. و واضح است کناف دور لوستر جزء الویت هایتان است! ما این مطلب را طراحی کردیم، تا شما مدل های زیادی از این یک تیکه را ببینید.

قبل پرداختن به این ها باید اول به این بپردازیم اصلاً کناف چیست؟


مقالات پیشنهادی:


کناف دور لوستر

شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان در تهران و کرج از تیم دریم هاوس همین الان اقدام کنید؛

کناف

knauf یا همان پانل های گچی که امروز با عنوان محصولات سقف کاذب خطاب می‌کنیم است. از این محصول در بسیاری از موارد مانند سقف، دیوار و انواع دکور ها در بخشی از دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

کناف دور لوستر

نمک کار است! وقتی شما یک دورباکس مینمال اجرا می‌کنید، حداقل باید یک دورلوستر هم پیاده کنید تا زیبایی دکور موجود چند برابر بشه و بدانید که میزان اثر هر کدام با توجه به محیط منزل به منزل فرق می‌کند. شاید طرحی که خیلی زیباست به خانه شما زیبا نباشد! پس به این نکته هم دقت کنید.

برای مساحت های بزرگ استفاده از طرح های گرد، یا مربع ها سه بعد که تو در تو هستند، فوق العاده است. یا مثلاً ما بیشتر برای خانه هایی که زیر 50 متر هستند توصیه می‌کنیم که اصلاً از دور لوستر استفاده نکنند. یا خانه هایی که ارتفاء آنها زیر 2 متر است که به طور کل توصیه نمی‌شود از این طرح استفاده کرد.

کناف دور لوستر
کناف دور لامپی
کناف دور لوستر جدید
کناف دور لامپی یا دور لوستر

حتماً حین اجرا کناف به این نکته دقت کنید که از چه طرحی قرار است بیشتر استفاده کنید، برای مثال اگر از تی وی وال هم در طرحتان قرار است بکار بگیرید از گزینه دور لوستر knauf صرف نظر کنید. توجه کنید که اگر متراژ بالا دارید این توصیه چندان اهمیتی ندارد.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان در تهران و کرج از تیم دریم هاوس همین الان اقدام کنید؛

مهدی حسن زاده تاریخ انتشار: 2022-03-19 بلاگ, سقف کناف, کناف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات کاربران

  • ممنون محتوای خوبتون
    یه نظر هم من بدم معمولاً تی وی وال کناف بعد اجرای دور باکس قشنگ تر میشه یا مثلا اگر دورباکس لبه گرد که حلالی هست طرح بزنید به همون میزان گردی هم تو تی وی رومتون پیاده کنید یه چیز فوق العاده ای میشه
    باز ممنون از بچه های دریم هاوس

    1. بستگی به وسعت آشپزخونتون داره، ما خودمون پی وی سی هم کار میکنیم اما کناف وسعت و تنوع مصالحش زیاده و محدودیت نداره. بهتره برای زیبایی بیشتر از کناف استفاده کنید

  • من برای سقف آشپزخانه م از کناف استفاده کردم خداروشکر دکور خوبی از آب در امد البته اینم بگم سی ان سی روی کناف خیلی خوب تو قشنگ کردن طرح داره

  • ممنون از مطالب خوبتون، دم بچه های دریم هاوس گرم واقعاً کارتون درسته